• Неодамнешно
  • -17 %
За Toyota RAV4 2017 2018 Додатоци Мат Внатрешни работи цигара Soot кутија Покрие Трим 1pcs

За Toyota RAV4 2017 2018 Додатоци Мат Внатрешни работи цигара Soot кутија Покрие Трим 1pcs

DEN 458.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен


За Toyota RAV4 2016 2017 2018 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Мат inculde : 1set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
D30400
Објектот Висина:
0inch
Година:
2016 година - 2018
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Објектот:
Во Внатрешноста На Воздухот Се Пропустливи Штекер Маска
Тип:
Автомобил Стил
објектот стил:
matte
Автомобил Направи:
За Toyota RAV4

Најдобри понуди