• Неодамнешно
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за BMW F0 F1 F22 F45 F33 F30 F31 GT320 F32 F33 F35 2008-2017 автомобил-стил, подни облоги тепих душеци

Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за BMW F0 F1 F22 F45 F33 F30 F31 GT320 F32 F33 F35 2008-2017 автомобил-стил,

DEN 7152.00

Количина на стоки
Тековен


Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и годината, ние ќе бидеме во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина. Други меѓународни Превозот е достапен. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Наплата дадени како Пари Назад. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За повратни информации 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Други карактеристики

Боја Име:
Црна и бела линија, Црна и црвена линија, Кафе, Беж, Виолетова, Кафена, Црвено вино
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
About 3 kg
Објектот Ширина:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-2
боја:
Седум бои да се избере
Погоден за модел на годината:
за BMW 2008-2017

Најдобри понуди