• Неодамнешно
  • -16 %
jingyuqin Автомобил Далечински Кожа Копче Случај За ФОЛКСВАГЕН Passat Б8 MK7 Шкода Врвен О7 Седиште 2017 Клучен Покрие Фоб Џеб Носителот Keychain

jingyuqin Автомобил Далечински Кожа Копче Случај За ФОЛКСВАГЕН Passat Б8 MK7 Шкода Врвен О7 Седиште 2017 Клучен

DEN 153.00
DEN 181.44

Количина на стоки
Тековен


2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Други карактеристики

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа

Најдобри понуди