• Неодамнешно
  • -30 %
Управувачот Покритие за Jeep Compass 2017 Renegade 2017 Вештачка Кожа Плетенка на воланот

Управувачот Покритие за Jeep Compass 2017 Renegade 2017 Вештачка Кожа Плетенка на воланот

DEN 1200.00
DEN 1713.60

Количина на стоки
Тековен

Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел.
Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил тркала волан покрие со оригинални кожа. Микрофибер кожа е толку слична на Напа кожа дека некој можеби и се мешаат. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини".Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина. ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за дупчење/дупки/перфорирани, дали потребата за напредок во 12 часот. Предности : ладно отпор, носат-отпор, пропустливост на воздух, анти-стареењето, мека текстура, заштита на животната средина и прекрасен изглед.Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи.Кожен волан маска, воланот поклопецот, се справи со капак, тркало покрива, воланот маска за кожа, автомобил стил, автомобил-опфаќа, воланот, автомобил-стил, управувањето тркала, автомобил опфаќа, жешки тркала, автомобил додатоци, авто воланот капак.Микрофибер кожа е совршена замена за природна кожа, тоа е толку слична на природна кожа. Ние сме млада генерација. Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Управувачот Покритие за Jeep Compass 2017 Renegade 2016 2017 Вештачка Кожа Плетенка на воланот
Материјал : кожа Микрофибер
1.
Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Ако сте љубители на животните, но, исто така, сакаат кожа, тогаш микрофибер кожа е вашиот најдобар избор. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска.Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.

Други карактеристики

Боја Име:
Црна stich, Zift stich, Браун stich, бела Полумесечина stich, Сина stich, Црвена stich, Жолта stich, Портокал stich, Бела stich, Сина и Црвена Бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
3.25inch
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Име На Модел:
за Jeep Compass 2017 Renegade 2016 2017
Бренд Име:
загреано
Објектот Висина:
0.02inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0.33inch
Објектот Дијаметар:
1.62inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал:
микрофибер кожа
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Име 1:
Cubierta del volante del coche
Материјал 1:
вештачка кожа
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа

Најдобри понуди