• Неодамнешно
  • -35 %
10Pc Авто Fastener Клипови Автомобил Внатрешни работи Вратата Трим Панел Клипови Притисни Тип Клип За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Sagitar Passat Tiguan Голф GTI Поло

10Pc Авто Fastener Клипови Автомобил Внатрешни работи Вратата Трим Панел Клипови Притисни Тип Клип За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген

DEN 140.00
DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен


За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
торба торба торба
Спецификација :
Врвот на главата дијаметар : 22mm/0.87";
Дното глава дијаметар : 23mm/0.91";
Матични должина : 11mm/0.43";
Матични ширина : 8mm/0.31"
Пакет листата :
10 PCS НА ВРАТА ЗАВРТУВАЊЕ НА КАРТИЧКАТА ТРИМ КЛИПОВИ
Забелешки :
1. Ве молиме бидете сигурни дека стариот клипови што треба да го замени се идентични со оние на сликата s пред да ги купат.
2. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 5 мм грешка, ви благодарам.
3. Бидејќи количество се одредува со прецизен инструмент за мерење, ве молиме оставете околу 2% од бројот грешка, ве молиме да се разбере, ви благодариме!

Други карактеристики

Бренд Име:
Yetaha
Име На Модел:
НА ВРАТА ЗАВРТУВАЊЕ НА КАРТИЧКАТА ТРИМ КЛИПОВИ
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
забелешка 1:
ве молиме проверете ја големината на сликата за да се обезбеди fitment
забелешка 2:
Ве молиме проверете ги вашите стари клип за да бидете сигурни дека тоа е вистинскиот треба
Функција:
автомобил-стил

Најдобри понуди