• Неодамнешно
  • -15 %
Dewtreetali Топла Вистински Свирче Звук Турбо Keychain Ракав Имајќи Врти Авто Дел Модел Турбина Турбополнач Копче Синџир Прстен

Dewtreetali Топла Вистински Свирче Звук Турбо Keychain Ракав Имајќи Врти Авто Дел Модел Турбина Турбополнач Копче Синџир

DEN 102.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

Турбина модел на клучните синџир, роман и единствен
Вграден-во дува свирче турбина ножеви ќе се сврти
Electroplating процес, модерен и убава
Направен од Висок Квалитет, светлина wight и издржливи метална конструкција
Ве молиме да забележите дека Свирче доза не Свирче, тоа е само декорација.
Пакет :
1 X Турбо Keyring

Други карактеристики

Бренд Име:
Dewtreetali
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
2.8
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
Turbo
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Тип На Објект:
Клучните Прстени

Најдобри понуди