• Неодамнешно
  • -20 %
2 парчиња Автомобил Худ Оклоп Страна Качулка Опфаќа Налепница Колона Cornerite Опфаќа Капи за Jeep Wrangler 2007- Автомобил Стил Додатоци

2 парчиња Автомобил Худ Оклоп Страна Качулка Опфаќа Налепница Колона Cornerite Опфаќа Капи за Jeep Wrangler 2007-

DEN 1056.00
DEN 1319.52

Количина на стоки
Тековен

Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Лесен за инсталација и Нема измена е потребно. Пакет се вклучени : 2 парчиња Автомобил Худ Оклоп Страна Качулка Опфаќа Налепница Колона Cornerite Опфаќа Капи за Jeep Wrangler 2007-2016 Автомобил Стил Додатоци Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Поддршка
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).Одговара за Jeep Wrangler 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS или Алуминиум .
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата. Вклучува : 2 парчиња/set.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Боја : боја е иста како во сликите.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
Jeep Wrangler 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS или Алуминиум
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Најдобри понуди