• Неодамнешно
  • -10 %
LARATH Неисечени 3+1 Паника 4Buttons Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Автомобил Копче Случај Фоб за ФОЛКСВАГЕН ФОЛКСВАГЕН Touareg Switchblade Автомобил Стил

LARATH Неисечени 3+1 Паника 4Buttons Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Автомобил Копче Случај Фоб за ФОЛКСВАГЕН ФОЛКСВАГЕН

DEN 150.00
DEN 166.56

Количина на стоки
Тековен


LARATH Неисечени 3+1 Паника 4 Buttons Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Автомобил Копче Случај Фоб за ФОЛКСВАГЕН "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Switchblade Автомобил Стил
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копче : 3 + 1 Копчиња
Клучни Празно : Да
Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Тежина : 43g
Големина (millimeter) 70.5 (L) x 36 (W) x 17 (T)
Големина (инчен) 2.8 (L) × 1.4 (W) x 0.7 (T)
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2.Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Овој дел е компатибилен со по возило(s) :
За "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2004; "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2005
За "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2006; "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2007
За "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2008; "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2009
За "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2010; "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2011
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка

Други карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
4
боја:
Црна
флип копче школка:
за ФОЛКСВАГЕН

Најдобри понуди