• Неодамнешно
  • -45 %
За Audi A6 C5 1997 1998 1999 2000 2001 Автомобил-стил, 5 брзини мануелен Автомобил Опрема се Држи копчето Shift Кожа Knob

За Audi A6 C5 1997 1998 1999 2000 2001 Автомобил-стил, 5 брзини мануелен Автомобил Опрема се Држи копчето Shift Кожа

DEN 501.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет На Автомобил Стап Опрема Shift Knob
Одговара за Ауди А6 C5 1997-2001
Информации За Производот
Прирачник МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Подигање на Менувачот тип : Прирачник Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Црна Вклучени се : Промена Knob x 1 Потврдија : ПОНИ Гаранција : 12 Месеци
Вистински Фотографии :
Пони Потврдија :
Моделите се достапни во DFLA се како следното : 1 За "ФОЛКСВАГЕН" модели , имаме за бора mk4, поло, passat Б5, passat b6, passat B7, Голф 5&Голф 6, MK5&MK6, Touran или Caddy, T5 Транспортерот, Tiguan. 2 За Ауди модели, A3, A4 B6, A4 B8, C5 A6 се достапни. 3 За BMW модели, E39, E90, E60, E97, E81 се достапни. 4 За Бенц модели, W202, W203, W123 се достапни. 5 За "Шкода" модели, Octivia јас, Octivia II, Fabia јас, Fabia II и Врвен се достапни. 6 За Peugeot модели, 307, 405, 206 се достапни. 7 за "Рено" Модели, Cilo, Kangoo, Сценско, Megane се достапни. 8 Нови производи се нудат секој месец и moudling услуга е секогаш на располагање.
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Година:
1997 1998 1999 2000 2001
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
DFLA
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
опрема се држи копчето shift knob
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди