• Неодамнешно
SHINEKA Автомобил Стил Потпирач за Покривање Седиште Складирање Покрие Мека Конзола Случај за Jeep Wrangler JK 2011+

SHINEKA Автомобил Стил Потпирач за Покривање Седиште Складирање Покрие Мека Конзола Случај за Jeep Wrangler JK 2011+

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


SHINEKA Автомобил Стил Потпирач за Покривање Седиште Складирање Покрие Мека Конзола Случај за Jeep Wrangler JK 2011+
1. Автомобил Модел : за Jeep Wrangler JK 2011 + 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : Крпа 4. Пакет содржи : 1 компјутер 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
125g
Бренд Име:
Shineka
Име На Модел:
HM05067
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Платно
Година:
2011+
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име на производ:
потпирач за покривање
Автомобил модел:
Jeep wrangler JK 2011+
Функција:
издржлив

Најдобри понуди