• Неодамнешно
  • -11 %
maizhi 10pcs Далечински Виткање Флип Автомобил Копче Покрие Случај за Hyundai i10 i30 IX25 IX35 IX45 Elantra Акцент 3 Копчиња Автомобил Стил

maizhi 10pcs Далечински Виткање Флип Автомобил Копче Покрие Случај за Hyundai i10 i30 IX25 IX35 IX45 Elantra Акцент 3

DEN 437.00
DEN 491.04

Количина на стоки
Тековен

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕ постои копче на далечинскиот, само силиконската гума случај само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Пакетот Вклучува : 10x копче случај
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче Силиконска Заштита на школка случај замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Pls се споредат со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува!!
4.
ве молиме проверете ги вашите клучни првиот и да се направи цел
Fitment :
За hyundai
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 3 Копчиња материјал : силикон со користење на Логото : никој
Карактеристики :
Премиум меки силиконски материјал
Издржливи и растеглив
Точно одговара за вашето возило копче модел
Заштита на копчето од нула
Важна Забелешка :
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Материјал Тип:
Силика Гел

Најдобри понуди