• Неодамнешно
  • -20 %
50 Компјутери Автомобил Авто им Помогнам на Тип на Брана Фендер Retainer сврзувачки елементи Клип За BMW Мерцедес

50 Компјутери Автомобил Авто им Помогнам на Тип на Брана Фендер Retainer сврзувачки елементи Клип За BMW Мерцедес

DEN 130.00
DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Овие занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба. Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра 7mm дијаметар дупка. Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, каравани и автомобили. Одговара за BMW Мерцедес. Универзален тип, погодна за многу автомобили. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Глава Внатрешен Дијаметар : 8mm/0.31" Главата Надворешниот Дијаметар : 16mm/0.63" Матични Должина : 18mm/0.71" Фитинг Дупка со Дијаметар : 7mm/0.28" Количина : 50 Компјутери/1 Сет Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3. Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 50 x Пластични сврзувачки елементи

Други карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
37g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
3.27

Најдобри понуди