• Неодамнешно
240pcs Автомобил Стил Притисни Клипови сврзувачки елементи Сет 12 Најпопуларните Големина За Toyota Camry Solara Celica Celsior Век е корола Fielder

240pcs Автомобил Стил Притисни Клипови сврзувачки елементи Сет 12 Најпопуларните Големина За Toyota Camry Solara Celica

DEN 801.12

Количина на стоки
Тековен

240pcs Автомобил Стил Притисни Клипови сврзувачки елементи Сет 12 Најпопуларните Големина За Toyota Camry Solara Celica Celsior Век е корола Fielder

Други карактеристики

Име На Модел:
Автомобил врба помине ракав плус Заградени
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Висина:
2.1cm
Објектот Тежина:
5g
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
CJCMS
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Најдобри понуди