• Неодамнешно
  • -30 %
BOOMBLOCK Автомобил Багажникот Организаторите Фиксна Налепници За Bmw E46 E39 Ауди А3 C5 A6 A4 B6 Мерцедес W203 W211 Мини Купер Додатоци

BOOMBLOCK Автомобил Багажникот Организаторите Фиксна Налепници За Bmw E46 E39 Ауди А3 C5 A6 A4 B6 Мерцедес W203 W211

DEN 127.00
DEN 180.96

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Лесен, едноставен, непопречувана форма. Силна магија лента, можете да го користите за долго време да те Направи автомобил уредни и чисти, Лесно да го инсталирате, цврста и сигурна Одговара на телефон, цигари , шише и други мали остатоци. Забелешка : сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу.

Други карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Лен+магија лента
Максимална Тежина Препорака:
10KG
Минимална Тежина Препорака:
0.1 кг
Специјални Функции 1:
Одговара на телефон, цигари , шише и други мали остатоци
Специјални Функции 2:
Силна магија лента, можете да го користите за долго време
Специјални Функции 3:
Лесно да се инсталира, цврста и сигурна
Пакет Се Вклучени:
Еден сет на Stowing Tidying Додатоци

Најдобри понуди