• Неодамнешно
  • -45 %
3D Мемориска Пена Lumbar Поддршка за Автомобил Седиште за Канцеларија Стол Авто Назад Перници Massager

3D Мемориска Пена Lumbar Поддршка за Автомобил Седиште за Канцеларија Стол Авто Назад Перници Massager

DEN 762.00
DEN 1386.24

Количина на стоки
Тековен


Меморија Форма Lumbar Поддршка
Боја : Црна, Црвена и Сива
Материјал : Меморија Форма Додатен Дише Платно
Карактеристики :
Користење на меморија форма додатен, да ви даде повеќе удобно возење искуство
Hight квалитетен материјал и удобен и убава , погоден за повеќето автомобили
Пакет Содржина :
1 x Вратот Перница или 1 x Вратот Перница & Lumbar Поддршка

Други карактеристики

Бренд Име:
АВТО МЕНАЏЕР
Пополнување:
Меморија памук
Име На Модел:
PL004
Материјал:
Дише платно

Најдобри понуди