• Неодамнешно
Универзално Упатство Опрема се држи копчето Shift Shifter Лост Knob Злите Врежан Черепот ремонтирам Декорација Сина Топка на Стап

Универзално Упатство Опрема се држи копчето Shift Shifter Лост Knob Злите Врежан Черепот ремонтирам Декорација Сина Топка

DEN 671.04

Количина на стоки
Тековен


Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка ве Молиме не грижете се !!! Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни. Било проблем за испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори случај или остави лош повратни информации. Ве молиме да остане останатите црево, која може да се useed повторно при промена на автомобили.Ние ќе брод објектот преку различни превозот метод со цел износ и цел на телесната тежина . Се вклопат за повеќето рачен менувач.
Пакет се вклучени : 1 x Опрема Shift Knob 3 x Гума ракави 6 x Задржување на завртки 1 x Хексадецимален Копче
Напомена : ве Молам, инсталирајте accordring на installtion водич. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на USPS, Воздухопловната Парцела ,UPS-от ,DHL,TNT,EMS ,ПАТАРИНА . Нова промена knob во менувачот во не толку многу. Ако одберете ја изразат испорака метод, ве Молиме да ни понудат вашиот телефонски број или вашата цел ќе биде одложен бидејќи на курир ќе им е потребно за испорака.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите времето за испорака и да им овозможи доволно време за испорака. Ве молиме имајте на оригинален производ за испитување на. Се отвори соодветна црево според големината на вратило. Ве молиме потврдете го производот е правилно фиксна пред возење.
започнете
крајот
Ова е универзална опрема knob за вашиот автомобил,тоа може да го подобри извршувањето, како и како тие се користат да се направи и тоа толку ладно,тоа е време да го замени менувачот knob за вашиот автомобил сега!
Fitment :
се вклопат за повеќето автомобил рачен менувач
Спецификации : SKU : A013-02-BL Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Смола Занает Боја : сина(Како Пик) Порт Дијаметар : 14mm ( 0. Бидете сигурни дека автомобилот е одолговлекување и извлечете ја рачната сопирачка whlie одолговлекување.Поинаков начин, ќе имаат различни превозот обвиненија. Ви благодариме! Тука е испорака детали за :
.
ПРЕВОЗОТ
1.
3 за време на Испорака зависи од дестинацијата и превозот метод што и да изберат, исто така, погодени од сопствени прием и други фактори. Ергономски дизајн за удобен зафат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
7cm
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
6cm
Година:
1995-2014
Специјални Функции:
Декорација
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Керамички
Објектот Тежина:
0.18kg

Најдобри понуди