• Неодамнешно
Злите Врежан Черепот Автомобил Рачен Менувач Shift Менувачот Knob Shifter Стап ЗЕЛЕНА

Злите Врежан Черепот Автомобил Рачен Менувач Shift Менувачот Knob Shifter Стап ЗЕЛЕНА

DEN 671.04

Количина на стоки
Тековен

Ако одберете ја изразат испорака метод, ве Молиме да ни понудат вашиот телефонски број или вашата цел ќе биде одложен бидејќи на курир ќе им е потребно за испорака. Се отвори соодветна црево според големината на вратило.Поинаков начин, ќе имаат различни превозот обвиненија. Ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да се направи трансакција најдобри. Ве молиме да остане останатите црево, која може да се useed повторно при промена на автомобили. Се вклопат за повеќето рачен менувач. Ви благодариме! Тука е испорака детали за :
. Бидете сигурни дека автомобилот е одолговлекување и извлечете ја рачната сопирачка whlie одолговлекување.
3 за време на Испорака зависи од дестинацијата и превозот метод што и да изберат, исто така, погодени од сопствени прием и други фактори.
започнете
крајот
Ова е универзална опрема knob за вашиот автомобил,тоа може да го подобри извршувањето, како и како тие се користат да се направи и тоа толку ладно,тоа е време да го замени менувачот knob за вашиот автомобил сега!
Fitment :
се вклопат за повеќето автомобил рачен менувач
Спецификации : SKU : A013-04-ГР Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Смола Занает Боја : ЗЕЛЕНА(Како слика) Боја : Како на Сл Порта Дијаметар : 14mm ( 0.55") Големина : 45mm (L)x80 mm(H) 1. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на USPS, Воздухопловната Парцела ,UPS-от ,DHL,TNT,EMS ,ПАТАРИНА .
Пакет се вклучени : 1 x Опрема Shift Knob 3 x Гума ракави 6 x Задржување на завртки 1 x Хексадецимален Копче
Напомена : ве Молам, инсталирајте accordring на installtion водич. Надградба на вашиот комфорт при возењето и внатрешниот изглед.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите времето за испорака и да им овозможи доволно време за испорака.Ние ќе брод објектот преку различни превозот метод со цел износ и цел на телесната тежина . Ве молиме имајте на оригинален производ за испитување на.15"(H)
Карактеристики : Висок квалитет на универзалната прирачник се држи копчето shift knob. Ве молиме потврдете го производот е правилно фиксна пред возење.
Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка ве Молиме не грижете се !!! Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни.

Други карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
4.5cm
Година:
1995-2014
Специјални Функции:
Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
8cm
Материјал Тип:
смола занает
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобри понуди