• Неодамнешно
Бесплатен превозот Универзална Yak Крава/ Бул Вол Главата Злите Черепот на Главата Злото се Држи копчето Shift Knob Shifter Сребро.

Бесплатен превозот Универзална Yak Крава/ Бул Вол Главата Злите Черепот на Главата Злото се Држи копчето Shift Knob Shifter

DEN 767.04

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Оваа опрема се држи копчето shift knob е крајната додаток за вашиот автомобил. Нејзиниот стил е елегантен & функционална. Специјален дизајн го прави различно, кога се користи во возење, чувство ќе бидат различни. Тоа може да ја подобри изведбата и како тие се користат да се направи и тоа толку кул.
Погодни за : Универзална вклопат за повеќето автомобил рачен менувач
Спецификации : SKU : SKU : A013-09-S Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Сребро Материјал : Метал, Керамика Тежина : 0.28 Kg Порта Дијаметар : 0.6 инчен Димензии : 8cm / 3.15"(Висина);1.5 cm / 0.59"(Калибар); 8mm,10мм,12mm (Гума ракав)
Функција :
Висок квалитет на универзалната прирачник се држи копчето shift knob Директна замена за оригиналната knob, нема промена е потребен автомобил опрема knob е лесно да се инсталира Пакет се вклучени : 1 x Опрема Shift Knob 3 x Гума ракав 6 x Задржување на завртки 1 x Хексадецимален Копче

Други карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Година:
1990-2018
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
8cm
Материјал Тип:
ладно смола фрлија
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
Универзална
Специјални Функции:
shift knob

Најдобри понуди