• Неодамнешно
STARPAD Мотоцикл модифицирани делови кочница светлина switch кочница на пумпа прекинувач за општа намена додатоци

STARPAD Мотоцикл модифицирани делови кочница светлина switch кочница на пумпа прекинувач за општа намена додатоци

DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен

Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или изборот ЕМС или другите. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Благодарам многу. Или испратете уште една нова една за да ви. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Ви благодарам многу. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Уживајте во вашата шопинг. По двете тебе и мене потврди проблеми. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Други карактеристики

Бренд Име:
STARPAD
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди