• Неодамнешно
  • -13 %
MOTOBOTS 1Pc Универзална 5pins Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање 12V/24V 20A со illuminationM #AM2944

MOTOBOTS 1Pc Универзална 5pins Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање 12V/24V 20A со illuminationM AM2944

DEN 94.00
DEN 108.00

Количина на стоки
Тековен

Изгради-во зелено осветлување индикатор светлото Материјал : Пластика,Електрични Компонента Големина : Околу 3.9 x 2 x 2.7 cm(L x W x H) Боја : Црна Погоден за Автомобил употреба : Универзална Број на Пиновите : 5pins Оценет Напон : DC12 V Номинална Струја : 20 A

Други карактеристики

Специјални Функции:
-
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
MOTOBOTS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Hyundai Модел:
Azera
Материјал Тип:
ABS
Azera-Година:
2014
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Должина:
3.9cm
Година:
До 2015
Објектот Висина:
2.7cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
J-2944

Најдобри понуди