• Неодамнешно
  • -15 %
A-СТИЛ Автомобил Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето Делови За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 CC Jetta 6 MK6 EOS 35D 959 903 35D959903 3C0959903B

A-СТИЛ Автомобил Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето Делови За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 CC Jetta

DEN 443.00
DEN 520.80

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Одговара За Автомобил Ако Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето е оштетен, Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето генерално не може да се поправи, може да изберете само да го замени
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б6-3 C (2006-2011) За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC (2009-2012) За "ФОЛКСВАГЕН" CC (2012-2014) За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 (2011-2014) За "ФОЛКСВАГЕН" EOS (2006-2014) Дел Број
35 D959903 / 35 D 959 903
3 C0959903 B (Замени Број) / 3 C0 959 903 Б(Замени Број) Она што е во Кутијата 1pcs x Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копче - ( 35 D 959 903 )
Производи Описи НА СТИЛОТ на Автомобил Хром Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 CC Jetta MK6 EOS 35 D 959 903 35 D959903 3 C0 959 903 Б 903 B Пратката 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Купувачи Совети - за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Chrome Резервоар за Гориво Задните Трупот се Префрлите Копчето слики и дел број пред да купите. Време На Испорака : Return Refund 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. (Освен некои земји и APO/FPO ) 2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. - Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас на прво место. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ , Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. - Набавени производи се добиени од физички производи преовладуваат. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
46g
Фолксваген Модел:
Passat
Passat-Година:
2014,2006,2007,2010,2012,2008,2013,2009,2011
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
35D 959 903
Специјални Функции:
Хром Резервоар За Гориво Задните Трупот Се Префрлите Копчето
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4.01cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Година:
2006-2014
Објектот Должина:
4.01cm
Бренд Име:
A-Стил
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 CC Jetta MK6 EOS
Компатибилен Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C 2006-2011
Погоден Автомобил Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat CC 2009-2012
Компатибилен Дел Броеви:
35D 959 903 35D959903
Осветленост Дел Број:
3C0 959 903 Б 3C0959903B
Состојба:
Нови
Апликацијата Автомобил Модел:
За ФОЛКСВАГЕН CC Jetta MK6 EOS
Име на производ:
Хром Резервоар За Гориво Вратата На Багажникот Копчето За Ослободување Префрлате
Одговара car1:
За ФОЛКСВАГЕН CC (2012-2014)
Одговара car2:
За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 (2011-2014)

Најдобри понуди