• Неодамнешно
  • -10 %
4 Парчиња Моќ Прозорецот за Префрлање Fensterheberschalter Одговара на ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK5 PASSAT CC TIGUAN (VW050) 5ND959855 7L6959855B 1K0959855

4 Парчиња Моќ Прозорецот за Префрлање Fensterheberschalter Одговара на ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK5 PASSAT CC TIGUAN (VW050)

DEN 672.00
DEN 746.40

Количина на стоки
Тековен

Ако ја прифати испораката и потоа се најде на превозот на штета, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација и контактирајте со нас веднаш . Ветувањето : . Ние сме многу запознаени со Јужна Америка, Централна Американските и Европските земји. Најдобар квалитет, конкурентна цена и одличен за по-продажба на услуги, Ние сметаме дека само најдобри услуги може да ги задоволи нашите клиенти.

Други карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Jetta-Година:
2010,2013,2008,2011,2014,2007,2012,2009
Објектот Ширина:
3cm
Име На Модел:
7L6959855B
Објектот Тежина:
0.12kg
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Фолксваген Модел:
jetta
Специјални Функции:
прозорецот се префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
Нов & Chrome
Бренд Име:
Ausmarta
Објектот Должина:
5cm
Година:
(2005-2009)
Одговара автомобил тип:
ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 голф 5 6 tiguan passat CC б6
Компатибилен Дел Број:
7L6959855B 7L6 959 855 Б 7L6-959-855-Б
Име на производ:
прозорецот се префрлите

Најдобри понуди