• Неодамнешно
  • -16 %
Автомобил Додатоци 5 брзини мануелен Менувач Shift Knob За Hyundai Elantra ix35 Рачката се Справи со Автомобил Стил

Автомобил Додатоци 5 брзини мануелен Менувач Shift Knob За Hyundai Elantra ix35 Рачката се Справи со Автомобил Стил

DEN 619.00
DEN 736.80

Количина на стоки
Тековен


Опис : Само за замена, Автомобил стил делови, НЕ ОЕМ делови. Совршено се вклопуваат. лесна и брза инсталација. 100% сосема нов и отпорност на Корозија Уникатен и елегантен дизајн. исто така може да додадете на луксуз и стилски изглед на вашиот автомобил КК Фабрика Строги Тест, Сигурен Обезбедување на Квалитет Со 5-брзински шематски на врвот, бојата не исчезнат од Одговара За Hyundai Elantra ix35 Спецификации : Материјал : ABS+Кожа Боја : Црна Тип : 5 брзини мануелен Големина : 92x47mm/3.62x1.85" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Опрема Shift Knob

Други карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Материјал Тип:
ABS+Кожа
Име На Модел:
M7DD
Објектот Тежина:
122g

Најдобри понуди