• Неодамнешно
  • -13 %
3B1867171E Нов Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998 1999 2000 2001 2002 2003 04

3B1867171E Нов Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4

DEN 292.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


3 B1867171 E Нов Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998 - 2004 година
Состојба : Нова Боја : Сјајно Црна /Беж /Сива Материјал : ABS пластика Осветленост Дел Број : 3 B1867171 E / 3 B1 867 171 E Објект се вклучени : Прозорецот за Префрлање Панел Рамки x 1 Компатибилен :
Само се вклопуваат за левата рака диск
За 1998-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 MK4
За 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta/Бора MK4 (4-Врата Модел)
За 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 (4-Врата Модел)
Ова Е Замена Објект, Не Е Оригинална
Карактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесен за инсталација
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Други карактеристики

Специјални Функции:
Калапи се направи. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
Голф-Година:
2000,2003,1999,2002,2004,2001
Фолксваген Модел:
Голф
Материјал Тип:
Високо квалитетна Пластика
Објектот Ширина:
8cm
Година:
2000,2003,1999,2002,2004,2001
Бренд Име:
JEAZEA
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Светла Црна /Беж /Сива
Осветленост Дел Број:
3B1867171E / 3B1 867 E 171
забелешка:
Само се вклопуваат за левата рака диск
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН Jetta/Бора MK4 (4-Врата Модел) 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Се вклопат 2:
За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Б5 MK4 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Одговара 3:
за Фолксваген Голф MK4 (4-Врата Модел) 1999 2000 2001 2002 2003 2004

Најдобри понуди