• Неодамнешно
  • -15 %
Malcayang 2Pin Заклучување на Вратата Actuator Пред Право на Патникот Страна на Хонда со Граѓански Договор За Одисеја Акура crv Увид 72115-S84-A01

Malcayang 2Pin Заклучување на Вратата Actuator Пред Право на Патникот Страна на Хонда со Граѓански Договор За Одисеја

DEN 381.00
DEN 448.32

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме comfirm делови број пред да го купите . Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика.
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
. година во различни пазарот.
Malcayang Заклучување на Вратата Actuator Пред Право на Патникот Страна на Хонда За Граѓански Договор За Одисеја Акура crv Увид 72115-S84-A01
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.
Примена : за 1998-2002 Хонда Спогодба Купе или Седан
за 1999-2004 Одисеја
за 2000-2009 Хонда S2000
за 2000-2006 Увид. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.
за 2002-2005 Граѓанско - 3 Врата Si hatchback модели само
за 2001-2005 Граѓанско – 4 вратата модели само
за 2003-2005 Граѓански Хибрид MX
Одговара на Возила на Следните Години и да се Направи :
· 2001-03 За Акура CL Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 2001-06 За Акура MDX Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 2001-06 За Акура MDX Задните Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 1999-03 За Акура TL Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 1999-03 За Акура TL Задните Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 2000-02 За Хонда Спогодба SE Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 1998-02 За Хонда Спогодба 2 Вратата Пред Моќ Заклучување На Вратата Actuator Патникот Страна
· 2001-05 За Хонда За Граѓанско 4 Вратата Пред Моќ Заклучување На Вратата Actuator Патникот Страна
· 2001-05 За Хонда За Граѓанско Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator за 3 Врата Hatchback Модели на Патнички Страна
· 2003-05 За Хонда За Граѓанско Хибрид 4 Вратата Пред Моќ Заклучување На Вратата Actuator Патникот Страна
· 2003-05 За Хонда За Граѓанско Хибрид Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator за 3 Врата Hatchback Модели на Патнички Страна
· 2002-06 За Хонда, CR-V ( Англија Изграден Модели) Пред Моќ Заклучување на Вратата Actuator Патникот Страна
· 1999-04 За Хонда За Одисеја Пред Моќ Заклучување На Вратата Actuator Патникот Страна
Внимание!!!
1.

Други карактеристики

S2000-Година:
2008,2007,2006,2009,2001,2002,2005,2004,2000,2003
Хонда Модел:
s2000
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Бренд Име:
Malcayang
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
За Хонда Граѓански CR-V се Вклопуваат Спогодба Увид Одисеја S2000
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
Заклучување На Вратата Latch Actuator
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
метал & пластика
Име На Модел:
72115-S84-A01 72115S84A01
is_customized:
Yes
1:
за ХОНДА ДОГОВОР
2:
За ХОНДА ФИТ
3:
За Граѓански Хибрид MX
4:
За Хонда S2000
5:
За Хонда За Одисеја
6:
За Акура CL MDX TL
7:
за Хонда, CR-V
8:
За ХОНДА за Граѓанско
9:
за Хонда Увид

Најдобри понуди