• Неодамнешно
Алуминиум 24V Морски Одделение Сини Led 6 Банда Ласерски Гравирани Рокер Switch Панел + 12V Ciggy Приклучок + 4 USB Полнач пристаништа + Volt мерач

Алуминиум 24V Морски Одделение Сини Led 6 Банда Ласерски Гравирани Рокер Switch Панел + 12V Ciggy Приклучок + 4 USB Полнач

DEN 2493.60

Количина на стоки
Тековен


Опис
6 начин Алуминиум switch панел со 3 приклучоци
Рокер за вклучување-исклучување *5, ТРИМ ЈАЗИЧИЊА за НАГОРЕ/НАДОЛУ се префрлите е DPDT (НА)ИСКЛУЧУВАЊЕ(ВКЛУЧЕНО) еден прекинувач што значи дека тоа функционира кога ќе притиснете на прекинувачот,таа е исклучен кога ќе се отстрани вашиот прст.
A. 12 V/24 V Моќ Грло : Таа работи со стандардни запалка приклучок за приклучок или lockable морски приклучок,но тоа не може да се користи за осветлување cigaratte.
Б. USB Полначот во Штекер : Тоа може да се користи за полнење за iphone, падовите, GPS.
В. Voltmeter & USB Приклучок : тоа е високиот квалитет на voltmeter за проверка на состојбата на вашата батерија батеријата и полначот,тоа е, исто така, со два USB Полнач порти : 12 V влез, 5 V 4.2 amp во комбинација излез,корисни за полнење на мобилен телефон,ipad,GPS.
Големина : За 109mm (ширина)*180mm(висина)*80mm(длабочина) [4.29 * 7.09 * 3.15 инчен]
Големина на Вежба : околу 160*90(mm) / 6.3*3.54(инчи)
Инсталации digrame :
Црвено жицата Се поврзани со анодна на чување на батеријата.
Сина жицата Се поврзани со анодна на чување на батеријата.
Жолта жица - Бидете поврзани на катоден на чување на батеријата.
Црна жица - Бидете поврзани на катоден на чување на батеријата.
Лист Бакар(пин #3) - Се поврзани со товарот генератор.

Други карактеристики

Бренд Име:
BANDC
Година:
2017
Објектот Ширина:
4.29inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
500g
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
1322
Објектот Должина:
7.09inch
Специјални Функции:
Водоотпорен
Објектот Висина:
3.15inch

Најдобри понуди