• Неодамнешно
Двојно Din Fascia за Мицубиши Pajero Sport Тритон L200 Радио DVD Стерео Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице Рамка

Двојно Din Fascia за Мицубиши Pajero Sport Тритон L200 Радио DVD Стерео Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет

DEN 3023.52

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Предмет Тип : Fascia
Модел, Име :
за Мицубиши Pajero Sport Тритон L200 2014
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Црна
Сместување : Табла
Тип : Двоен Din
Плаќање :
- Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
Нормално ние ги користиме E-Пакет во Русија/U. С , додека Кина/Холандија/Белгија/ Хонгконг Пост во други земји , ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации за следење на nubmer , ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Големина:
173X98 mm, 178X102 mm, 178X100 mm, 202X102 mm
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Ширина:
10.2cm
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
за Мицубиши Pajero Sport, Тритон,L200
Година:
2014
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
17.8cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи:
за Мицубиши

Најдобри понуди