• Неодамнешно
  • -15 %
Нови A2049055402 2049055302 Моќ Прозорецот за Префрлање На Мерцедес W204 W212 W207 GLK Класа C E-Класа Стакло Подигнете го Вклучите автомобилот се префрлите 12v

Нови A2049055402 2049055302 Моќ Прозорецот за Префрлање На Мерцедес W204 W212 W207 GLK Класа C E-Класа Стакло Подигнете

DEN 1862.00
DEN 2190.24

Количина на стоки
Тековен

Исто така, можете да одберете да го замените или враќање
За Логистика, Ние ги користиме гарантира време ефикасност логистика за да ви даде подобро искуство Ali Express без грижи 1 Нормални ситуација, пристигнуваат во рок од 16 и 35 дена 2, Освен во посебни околности, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на виша сила царински преглед политика на вредноста празниците, итн. Кина Пост Регистрирани Воздухопловната 1 Нормални ситуација пристигнува во врска 16-35 дена 2 Посебни Ситуации 35 Доаѓањето на Дестинации Посебни Услови, Вклучувајќи 60-Ден за Одмор Политика на Вредноста Оддалечените Области и др. 2 По добивањето на објектот, ние ќе се врати во својата првобитна состојба и ги вклучува сите компоненти и додатоци.
Драги пријатели, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме ве Молиме потврдете го вашиот производ ОЕМ да се купи повторно
Производ ОЕМ Универзална ОЕМ 2049055402/2049055302
Применлив Модел
ЗА Мерцедес-Benz C-Класа W204 2007-2014
ЗА Мерцедес-Benz E-class W212 проширена верзија 2010-2014
ЗА Мерцедес-Benz GLK ниво X204 2012-2015
ЗА Мерцедес-Benz C-Класа за Патување Издание S204 2010-2012 година
ЗА Мерцедес-Benz C-class седан верзија W2042007-2014 година
ЗА Мерцедес-Benz E-class кабриолет верзија A207 2010-2015
ЗА Мерцедес-Benz E-Class спортски автомобил верзија C207 2010-2017
ЗА Benz E-class седан верзија W212 2010-2010
ЗА Мерцедес-Benz GLK класа X204 2008-2012
Било прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се е-мејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават. Карактеристики на производот 1 Според оригиналната спецификација 2 Совршен натпревар со оригиналниот автомобил 3 Професионални производители имаат богато искуство и најдобар опрема за тестирање 4 стабилни перформанси и висока сигурност 5 Воспостави строга контрола на квалитетот стандарди за Гаранција 1 Секој производ поминува низ ригорозни тестирање пред доставување на специјализирана опрема 2 за секој производ е 12 месеци по-продажбата на услугата гарантира бренд автентичноста гаранција 3 Ако објектот е оштетен или делумно не успее, ве молиме контактирајте со нас За враќа 1, Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа, и мора да се обезбеди причината за враќање на нашите превозот следење на број и Aliexpress ID.

Други карактеристики

Мерцедес-Бенц Модел:
E350
Бренд Име:
TLK HENG
Име На Модел:
W204 W212
E350-Година:
2011,2014,2015,2010,2012,2013
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
ABS пластика / метал
Објектот Должина:
16cm
Објектот Дијаметар:
2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
165g
Година:
2010-2017
ОЕМ:
2049055402/2049055302
Главната група:
Електричниот Систем
Опис:
ПРЕФРЛЕТЕ СЕ ВО ПРАВО ПРЕД ВРАТА

Најдобри понуди