• Неодамнешно
  • -14 %
SKTOO За Hyundai Акцент КИА РИО Купола светлина / читање светилка / покрив) вклучите / автомобил очила случај читање светлина мапата светлина

SKTOO За Hyundai Акцент КИА РИО Купола светлина / читање светилка / покрив) вклучите / автомобил очила случај читање

DEN 1705.00
DEN 1982.40

Количина на стоки
Тековен


SKTOO За Hyundai Акцент КИА РИО Купола светлина / читање светилка / покрив) вклучите / автомобил очила случај читање светлина мапата светлина

Други карактеристики

Бренд Име:
SKTOO
Производителот Дел Број:
92800-1E200/1E300
Објектот Должина:
28
Објектот Ширина:
26
Објектот Висина:
10
Објектот Тежина:
0.35
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
Читање светилка
Осветленост Дел Број:
92800-1E200/1E300
Земја/Регион на Производство:
CN
Поставување на Возило:
ВО АВТОМОБИЛ
Другиот Дел Број:
92800-1E200/1E300

Најдобри понуди