• Неодамнешно
Поддршка фиксна Vlan 8 port 10/100/1000M Ethernet обратна рое switch 8 Порта PD Префрлате

Поддршка фиксна Vlan 8 port 10/100/1000M Ethernet обратна рое switch 8 Порта PD Префрлате

DEN 1536.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Прекинувач:
Брзо Се Префрлите
Број На Модел На:
ES1000-8GPD
Вклучете Капацитет:
16g
Бренд Име:
gdpoenet
Пакет:
Yes
Функција:
РОЕ,QoS,VLAN Поддршка
Преносот Го Оценувате:
10/100/1000Mbps
Број на Интерфејси:
9
Комуникација Режим:
Full-Duplex & Half-Duplex
VLAN:
Yes
сертификација:
CE FCC ROHS
Производи Статус:
Акции
Пристаништа:
≤ 8

Најдобри понуди