• Неодамнешно
  • -18 %
AR9223 PCI 300 МЕТРИ 802.11 b/g/n Безжичен WiFi Картичка за Лаптоп, Десктоп Безжичен wifi Адаптер Со 6DB Антена

AR9223 PCI 300 МЕТРИ 802.11 b/g/n Безжичен WiFi Картичка за Лаптоп, Десктоп Безжичен wifi Адаптер Со 6DB Антена

DEN 563.00
DEN 686.40

Количина на стоки
Тековен

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Земавме овие фотографии од самите себе.4 G фреквенција, точка до точка мери брзината на 90 M или повеќе (двонасочно да 180 M), е да се направи долги висок пропусен опсег за пренос на најдобар избор. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Моќ 100 MW Atheros 802.0 X или подоцнежни верзии на ROS Основна поддршка за повеќе системи : Windows XP 32/64 Win7 32/64 Win8 32/64 / WIN10 WIN7 WIN8 WIN10 поддршка на сподели WIFI Главна карактеристика : Поддржува 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.11 n пренос стандард Поддршка 2x2 MIMO повеќе простор за пренос на технологија 2. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. PCI интерфејс : 70 Антена Стекнат : 6 DB Количина : 1 Set
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Други карактеристики

сертификација:
CE
Адаптер Приклучок:
PCI
Бренд Име:
BGEKTOTH
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Вид:
Внатрешна
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Примена:
Десктоп
Интерфејс Тип:
PCI
Безжичен Протокол:
802.11 n
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
4N1642
Тип:
Безжичната
Должина:
OTHER

Најдобри понуди