• Неодамнешно
  • -17 %
RJ45 Делница Кутија CAT5e Мрежа Конектор 2 Порт Десктоп Продолжување Кабел Кутија Z09 Капка брод

RJ45 Делница Кутија CAT5e Мрежа Конектор 2 Порт Десктоп Продолжување Кабел Кутија Z09 Капка брод

DEN 94.00
DEN 112.80

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Surface Mount Кутија Cat5e 2-порта Бела Површина планината МАЧКА 5e кутија за кога во ѕид кутија и жица за инсталација не е можно. Чисто и едноставно решение за проширување на мрежата. Тоа е издржлива пластика и бела боја. Можете да ги користите двете завртки е предвидено да завртка тоа надолу за да baseboard, прозорец sill, трим, итн. Жица конекции се лесно. Кутија има отворот на задната страна за да им овозможи на жица за да го внесете полето за рамна монтажа. Кутија врвот прилепува на и исклучување на уредот за лесен пристап до жици. Користете го тоа со заробени или цврст кабел, било колосек. Лесен за употреба и инсталирање. Спецификација : Материјал : ABS/Бакар/Едб позлатен Боја : Бела Стандард : Cat5 Cat5e 8 P8 C (женско-женско) Димензија : 60x60x26 mm / 2.36"x2.36"x1.02"(L x W x T) Број на Порти : 2-порта Пакет се Вклучуваат : 1 x 2-порта Cat5e Внатрешно RJ45 Ѕид Спојка Џек Адаптер 2 x Завртки

Други карактеристики

Тип:
Мрежа Поправка Алатка За Полнење

Најдобри понуди