• Неодамнешно
  • -20 %
полна боја мулти коноп рака crisscross stiletto висока пета сандали мода глуждот чипка-up јазол украсени сандала чевли

полна боја мулти коноп рака crisscross stiletto висока пета сандали мода глуждот чипка-up јазол украсени сандала чевли

DEN 3672.00
DEN 4590.24

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања!

Други карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Boldees
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сандала Тип:
Основни
Insole Материјал:
pigskin

Најдобри понуди