• Неодамнешно
  • -50 %
BEYARNE Жените Сандали женски рамно стапало кристал исечок лифт colorant натпревар пролет и лето сандала плус големина на чевли 41

BEYARNE Жените Сандали женски рамно стапало кристал исечок лифт colorant натпревар пролет и лето сандала плус големина

DEN 830.00
DEN 1660.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
BEYARNE
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Број На Модел На:
X158
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сандала Тип:
Основни

Најдобри понуди