• Неодамнешно
  • -46 %
нови летото 2017 Европски Американски стил рамен дното платформа сандали занитвам кожа крстот ремени Рим е кул ракавици Жените Сандали

нови летото 2017 Европски Американски стил рамен дното платформа сандали занитвам кожа крстот ремени Рим е кул ракавици

DEN 3862.00
DEN 7152.00

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети
Медиум материјал : раководител слој свинска кожа
Табани : овча
Стил : Европа и Америка
Им помогне на површината : cordub (абразивни)
Cortical карактеристики : земјата мелење
Единствена : гума
Пети стил : open-пети
Пета висина : ниска пета (1-3cm)
Пета стил : падина пета
Чевли висина : долга цевка
Боја категории : црна, камила, сина
Димензии : 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети

Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Fringe
Горниот Материјал:
Крава Велур
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Гладијатор
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Овча
Затворање Тип:
Чипка-Up
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди