• Неодамнешно
  • -42 %
INSTANTARTS Симпатична Цртан филм Старечки Печатење Жените Удобно Сандали Лизга-за Чевлички за Дами Дише Мрежа Плажа Рамни Чевли

INSTANTARTS Симпатична Цртан филм Старечки Печатење Жените Удобно Сандали Лизга-за Чевлички за Дами Дише Мрежа Плажа

DEN 1113.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, .
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au.Ние ќе се реши во разумен начин.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.ве молиме во вид преовладува. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, .

Други карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Број На Модел На:
CA
Бренд Име:
instantarts
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Назад Контра Тип:
Плитки
Објектот:
жените летото сандали мрежа
Тип:
жените летни чевли
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
цртан филм медицинска сестра печати лето жена влечки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Стил:
повик плажа чевли машки
Производот:
лето сандала за девојки женски

Најдобри понуди