• Неодамнешно
Вистински Гума Watchband 21mm 22mm +Алатка за Casio Seiko Граѓанин Брзо Ослободување Види Бенд Смола Рака Челик Затворач Зглоб Хривнија

Вистински Гума Watchband 21mm 22mm +Алатка за Casio Seiko Граѓанин Брзо Ослободување Види Бенд Смола Рака Челик Затворач

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Вистински Гума
- Затворач Тип : 304 L не ' Рѓосувачки Челик Безбедност Тока (Екстра Дебели и Повеќе Робусни)
- Бенд Ширина(mm) : 21 22
- Бенд Боја : Црна
Големина на : Одговара на зглобовите од 5.7"да 9.3"(145mm да 235mm)
- Функција : Пристоен, Меки и Удобни за Носење; Вода/Пот-Доказ, Без Мирис, Никогаш не се Скршени.
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 3 x Брзо Ослободување Пролет Бар
Компатибилен Со : за Casio, за Seiko, за Граѓанин со Право се Види на Лицето

Други карактеристики

Бендот Ширина:
21mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
iWonow
Затворач Тип:
304L не ' Рѓосувачки Челик Безбедност Затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Casio EF Edifice Лоза Серија
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
погоден

Најдобри понуди