• Неодамнешно
  • -19 %
18 20 22mm Човек Жените рачно изработени од Кожа Кафена Црна врвка за околу Види Бенд Рака Појас Watchbands

18 20 22mm Човек Жените рачно изработени од Кожа Кафена Црна врвка за околу Види Бенд Рака Појас Watchbands

DEN 200.00
DEN 246.72

Количина на стоки
Тековен


Функција : Долг појас 12.3 cm краток појас должина 7.5 cm (без тока) Дебелина од 2-3мм Затворач нерѓосувачки челик Пакет : 1 Watch band+1 Види Иглички

Други карактеристики

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
QJ1150
Бренд Име:
Balight
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm

Најдобри понуди