• Неодамнешно
  • -29 %
UYOUNG Watchband Делукс алигатор Кожа Mens Watchband 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm Црна Рака тока со

UYOUNG Watchband Делукс алигатор Кожа Mens Watchband 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm Црна Рака тока со

DEN 5167.00
DEN 7276.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бендот Боја:
црна, Кафеава
Бендот Ширина:
18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
UYOUNG
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
JS168
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
19mm

Најдобри понуди