• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот 4pcs ETA 2824/2892 Движење на Сопствениците/Watch Поправка Алатка за Поставување на Рацете & Проверка на Хронограф

Бесплатен Превозот 4pcs ETA 2824/2892 Движење на Сопствениците/Watch Поправка Алатка за Поставување на Рацете & Проверка

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Количина на стоки
Тековен


Сет од нерѓосувачки челик ETA движење на сопствениците/watch поправка алатка за поставување на рацете & проверка на хронограф функции За ETA 2824 2892 8200 8205 2671 2000 7750 7751 7753 Пакетот вклучува : 4pcs
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
10inch
Функција:
движење на носителот
Објектот Дијаметар:
10inch
Бренд Име:
CHAINDA
Материјал:
Челик
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Висина:
10inch
Број На Модел На:
WH-11
Објектот Ширина:
10inch

Најдобри понуди