• Неодамнешно
  • -29 %
Најновите нерѓосувачки челик хривнија за apple види бенд рака 42mm 38mm Дијаманти метал појас watchband за iwatch serise 3/2/1

Најновите нерѓосувачки челик хривнија за apple види бенд рака 42mm 38mm Дијаманти метал појас watchband за iwatch serise

DEN 677.00
DEN 954.24

Количина на стоки
Тековен

Најновите нерѓосувачки челик хривнија за apple види бенд рака 42mm 38mm Дијаманти метал појас watchband за iwatch serise 3/2/1
Опис На Производот
Компатибилност : apple се види 42/38mm бенд
нерѓосувачки челик метал замена за врвка за зглоб бенд за apple види & спорт & издание верзија : 42 mm. Опис на производот : Оваа нерѓосувачки челик бенд е специјално дизајниран за apple види 42 mm .
Тоа е со цел да се намали трошоците за вас да поседуваш еднакви висок квалитет на алтернативни рака. Едноставен за инсталација и отстранување,
големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.
Ова не ' рѓосувачки челик види бендови е совршен избор за оние кои сакаат да направат нивните apple види благородна и стилски на пригоден начин.
Пакет се вклучени :
1 КОМПЈУТЕР од нерѓосувачки челик бенд за apple види 42 mm (види не е вклучена),
Ве молиме имајте во предвид :
Бојата на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ се должи на осветлување и боја
поставување.
Пакет вклучувајќи
1*нерѓосувачки челик бенд за apple види

Други карактеристики

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
за Apple види 3/2/1/Најк/Хермес/Издание 38/42MM
Состојба:
Нова без ознаки
боја:
Црна/Сребрена/Gold/Розово злато
Модел:
за apple iwatch види
Одговара:
за мажи&жени зглоб види
Компатибилен:
за apple види serise 3/2/1 38/42 MM
Име:
Дијаманти метал хривнија за apple види

Најдобри понуди