• Неодамнешно
  • -33 %
Видео S Видео AV VGA Конвертор со VGA Јамка Вклучите Мини Адаптер Кутија за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ЛЦД ТВ Монитор видео надзор Камера DVD Плеер

Видео S Видео AV VGA Конвертор со VGA Јамка Вклучите Мини Адаптер Кутија за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ЛЦД ТВ Монитор видео надзор

DEN 540.00
DEN 805.44

Количина на стоки
Тековен

Плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена на аукција затворање, ако не на исходот веднаш по аукција затворање, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.5 X 2,2 см
5.Поддржани VGA излез резолуција : 800 x 600 60 HZ, 800 X 600 75 HZ, 1024 x 768 60 HZ, 1280 x 1024 HZ
8.
За испорака : Сите предмети се испраќаат во светот што е можно поскоро, и ако имаш конкретни превозот барање, ве молиме кажете ни пред превозот.
Спецификација :
1. Клиенти од руската федерација,за релативната политика на својата земја,дали ве молиме љубезно напишете го вашето целосно име,полна адреса,така што ќе може да се обезбедат подобри услуги за вас,ви благодарам многу!
По продажба : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот пакет примена е во добра состојба пред потпис тоа. Едно копче за лесно да ги префрлате помеѓу различни влезен извор. Ве молиме да ни даде позитивен фидбек & 5 ѕвезди ги видиш, што ќе им донесе подобра шанса да се развие нашата продавница.Напојување : DC 5 V 1А
4.Овозможи DVD/DVR, видео надзор (затворена-коло телевизија), камера, итн да се прикажува на КОМПЈУТЕР или LCD монитор
4. Добра повратна информација ќе се врати за вас. Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки, даноци, ДДВ или други скриени трошоци.Ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.Прилагодлив на текст, осветленост, договор, сатурација и боја
7.Тип на производ : VGA/S-video/AV VGA Конвертор се Префрлите
2. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(пакети, вредноста на декларација и др.Едно копче за лесно да ги префрлате помеѓу различните текст извор
5.Се конвертира VGA/S-video/AV VGA
3. Таа има VGA, S-video и AV влез со VGA излез, со што го вклучите видео во DVD/DVR, видео надзор (затворена-коло телевизија), камера, итн да се прикажува на КОМПЈУТЕР или LCD монитор."Влез", "Мени", "Замрзнување/+", "Резолуција/-" копчето за функција
6.

Други карактеристики

Број На Модел На:
av vga конвертор
Бренд Име:
wiistar
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,ТВ КУТИЈА,Монитор,Компјутер
Пол:
женски женски
Број На Модел На:
VGA/S-video/AV VGA Конвертор се Префрлите
Интерфејс Тип:
VGA, 4 pin S-video, AV in; VGA излез
Име на производ:
av vga конвертор
Тип На Производ:
VGA/S-video/AV VGA Конвертор
Напојување:
DC 5V 1А
Конектор A:
VGA,РКА,S-Видео
Конектор Б:
VGA

Најдобри понуди