• Неодамнешно
  • -45 %
FGHGF 1080P IP Камера Безжична Домашна Безбедност IP Камера Надзор Камера Wifi Ноќно видео надзор Камера Бебе Монитор 1920*1080

FGHGF 1080P IP Камера Безжична Домашна Безбедност IP Камера Надзор Камера Wifi Ноќно видео надзор Камера Бебе Монитор

DEN 1733.00
DEN 3151.20

Количина на стоки
Тековен

Тоа е на корисниците' одговорноста за превозот обвиненија на кои било предмети вратени.Сите наши објекти што доаѓаат со една година гаранција, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, и ако не сте задоволни со купување.Ние ќе плаќаат надоместок, доколку објектот не се примени во рамките на превозот време гарантира или била прекината за време на превозот.Сите производи се во парк, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купите било кој објект.Ве молиме, бидете сигурни дека вашето име и адреса, изјави во Ali Express, се точни.Ние брод во светот од страна на aliexpress стандард превозот methord, Ali Express Премиум Превозот итн. Ние ќе ги пратите пратката и одговор на вас како е можно поскоро.
Ние извршување 100% клиентите задоволство, ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се најде решение што е можно поскоро.
/Со SD Card Slot/ : ги поддржува до 64gb micro SD card(картичка не се вклучени) за да се зачуваат дена на снимката, така што ќе може преглед на стан или компјутер подоцна Она што е во пакет :
1 * IP Камера
1 * Адаптер
1 * Завртка пакет
1 * Упатство
1 * Power Кабел
Answer : ___________________________ NOTE :
Проверете Наставни Видео и Прирачник за Корисникот во Техничката Спецификација пред.Ви благодариме за вашата 5-ѕвезда повратни информации !. Тоа може да не однесе до 7 работни дена за процесот на вашето барање, откако ќе го добиете производот.Ако на нашата служба за корисници не е онлајн, можете да не контактирате преку е-маил.Можете да не контактирате во рок од 7 дена, откако ќе се примени на производот; ние ве УВЕРАМ дека ние ќе им даде одговор на барање во рок од 30 дена, ако имате било какви проблеми со нашиот производ. На следење на информации за пакетите испратено од Кина/Сингапур Пост, се обично прикажани во рок од 3-5 дена. Сите налози се обработува во рок од 48 часа по уплатата верификација. Ако името и/или адресата се неточни, во случај на поврат или не приемот на производот ќе биде на клиентот одговорност.
/Реално Време Сигнали со Интелегентни Движења/ : ги Следи вашиот дом целиот ден, преку движење откривање, испрати алармни сигнали навремено да вашиот мобилен уреди или e-mail во секое време, насекаде.
Ние ги извршуваат високо ниво на задоволство со нашата услуга, повратната информација е многу важно за нас; ние ќе го ценат, ако може да не контактирате, пред да даде негативни и неутрални повратни информации, па дека ситуацијата може да се реши брзо и е на задоволително ниво.

Други карактеристики

Сензор Големина:
1080P
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напојување:
Нормално
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01 ЛУКС
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 10,за Windows 7,Windows 8,Mac os
Технологија:
Инфраред
Стил:
Куполата На Камерата
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
is_customized:
No
Инсталација:
Таванот
IR Растојание(м):
Леќа (mm):
1.44 mm
Сензор:
CMOS
Ѕидот Заградата:
Таванот
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Димензии (L x W x D)(mm):
60*72*110mm
Складирање:
64g
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Број На Модел На:
ФВ-G1803
Потрошувачка На Енергија(W):
Бренд Име:
FGHGF
тф-картичка:
Никој
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Сензор Бренд:
SONY
Тип:
ip камера
Агол На Гледање (Степен):
180°
Напојување(V):
5V
боја:
Бела
Аудио Излез:
говорникот
Специјални Функции:
wifi камера
функција 1:
wifi камера
функцијата 2:
ip камера 1080p
Функција 3:
WIFI 1080P КАМЕРА
Функцијата 4:
безжични ip камера 1080p
Функцијата 5:
ip camara 1080P ptz
Функција 6:
ip камера wi-fi
Функцијата 7:
ip camara 1080P аудио
функцијата 8:
ip камера 1080p wifi

Најдобри понуди