• Неодамнешно
  • -5 %
Синхронизација 1.3 Мегапикселна 960P HD CMOS OV9750 MJPEG 60fps Стерео Модулот на Камерата 3D USB2.0 Веб Камера Видео Камера Одбор

Синхронизација 1.3 Мегапикселна 960P HD CMOS OV9750 MJPEG 60fps Стерео Модулот на Камерата 3D USB2.0 Веб Камера Видео

DEN 3612.00
DEN 3801.60

Количина на стоки
Тековен

ако ви треба добра многу итно ,ве молиме изберете DHL за ЕМС express.
Услуги На Клиентите :
Нашиот рок на Плаќање
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Ние може да се направи нешто подобро, или враќање на пари за да можете повеќе да се повтори.3 Мегапикселна 960 P HD CMOS OV9750 MJPEG 60fps Стерео Модулот на Камерата 3 D USB2. 1lux Shutter Тип Електронски возен shutter / Рамка за изложување на Поврзување на Порта тип USB2.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . Ние нудиме целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во нашата вети време.0 Веб Камера Видео Камера Одбор
Пакетот вклучува :
1) 1 PC 1. Повратни информации 1.8 или подоцна Андроид 4.7 V/lux-sec@550nm Мини осветлување 0. Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. EMS трае околу 10-15days.3 MP HD 960 P Двојна Леќа USB2.0 интерфејс *Висока стапка, може да се добие MJPEG : 2560 X 960 @ 6 0fps /2560 X 72 0@60fps /1280 X480@ 6 0fps /640 X 24 0@ 6 0fps *Ниска потрошувачка на енергија *Мал преглед за вградени апликација *UVC согласност за користење на оперативниот СИСТЕМ Windows, Linux, Android, Mac *OTG поддршка *Висок квалитет М9 90degree леќа, помогне да добиете висок квалитет на слика
Модел ELP-960 P2 CAM-V90 Сензор OV9750 Леќа Големина 1/3 инчен Пиксели, Големина 4860µm x 3660 µm Max. Резолуција 2560(H) X960(V) Компресија формат MJPEG Резолуција & рамка MJPEG : 2560 X960@ 60fps/2560 X720@60fps /1280 X480@60fps /640 X240@60fps Чувствителност 3. За Спорот : Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само за поправка.0 Модулот на Камерата *Синхронизација технологија,погоден за Стерео 3 D VR апликација *High speed USB 2. DHL трае околу 3-7 дена.3 mp dual леќа usb модулот на камерата со 90 степен М9 леќа
2) 1 PC 1m usb кабел
* Синхронизирани 1. Пратката од страна на Aliexpress стандард превозот генерално се зема 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) , Превозот од Aliexpress премиум превозот зема about10-15days. Ако вашиот количина е повеќе од 10pcs, ве молиме контактирајте со нас однапред. Проектот видео фотографирање, кредитна картичка машина, присуство машина, Гласањето систем, Висока брзина на видео
пукање Уредот, испит систем, Возење системот за учење, Индустриски камера , биолошки микроскоп, кутија внатре надзор, микро HD
надзор, endoscope, Медицински помошната опрема , итн. Нашите превозот термин 1.
Синхронизација 1.0 или погоре со UVC
се користи за сите видови на машина како што е подолу :
машини опрема , сите-во-едно машина, ПОС опрема, STB, паметни кутија ТВ КУТИЈА, advisement играч, LED дисплеј, автоматски
вендинг машина , безбедност кутија, лаптоп, видео врата телефон, СРЕДИНАТА, Таблет надворешни, проценител, Медицинска Опрема, на-на-на самото место на законот
за спроведување на законот, вратата бел и копчето систем, мачка очи систем, едноставен систем за безбедност, наставата систем, Интерактивен систем ,
автомобилот податоци recorder.

Други карактеристики

Агол На Гледање (Степен):
90°
Број На Модел На:
ELP-960P2CAM-V90
Димензии (L x W x D)(mm):
80*16.5 mm
Бренд Име:
ELP
Сензор:
CMOS
Инсталација:
Нормално
Складирање:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 10,Windows Vista,Windows 98,Mac os,Windows 8,Windows XP
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Конективност:
USB
Потрошувачка На Енергија(W):
5V/150mA
Минимална Осветлување(Лукс):
0.1
Висока Дефиниција:
960P HD
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Напојување(V):
5V
Тип:
Видео Камерата
Технологија:
synnchronization 3D Камера
Леќа (mm):
90degree M7 леќа
Специјални Функции:
MJPEG 60fps
Напојување:
usb автобус моќ
Сензор:
OV9750
Поддршка OS:
Windows, Linux, Android, Mac
Max. Резолуција:
2560(H)X960(V)
Формат На Компресија:
MJPEG
Мини осветлување:
0. 1Lux
Поврзување на Порта тип:
USB2.0 Висока Брзина
Леќа Параметар:
Dual М9 Леќа HOV 90 степени
Поддршка OTG Протокол:
USB2.0 OTG
Висока стапка на:
MJPEG
UVC усогласеност:
Plug and play, driverless

Најдобри понуди