• Неодамнешно
SACAM HD 720P 1MP Мини Купола Камера Затворен WIFI IP CCTV Smart Camera Инфраред Пан/Навалите двонасочна Аудио P2P Поддршка 32GB Картичка

SACAM HD 720P 1MP Мини Купола Камера Затворен WIFI IP CCTV Smart Camera Инфраред Пан/Навалите двонасочна Аудио P2P Поддршка

DEN 1752.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. * Превозот За повеќето ставки,ние може да испрати стоката во рок од 1-3 дена. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,па ве молиме да бидете трпеливи. Дополнителни тарифи и увозни даноци не се вклучени.Ви благодариме на вашето разбирање.За големиот објект, што ќе биде предаден во рок од 2 до 5 дена. Онлајн посетител : Поддршка 4 онлајн посетители simutaneoursly IP адреса : Динамична IP и статична IP адреса WIFI : WIFI 802.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сензор : 1/4 720p Прогресивна CMOS сензор Минимална осветлување : Боја : 0.

Други карактеристики

Функција:
Мобилен Телефон СТАН,Спогодба,IP Мрежа,Power Saver
Безжичен Опсег:
10m
Инфраред:
Yes
Големина:
195x150x120mm
Капацитет на складирање:
32GB
Бренд Име:
SACAM
Екран Големина:
Никој
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Резолуција На Видео:
SD 720P
Фреквенција(GHz):
Wi-Fi/802.11/b/g
Број На Модел На:
008
моќност:
Батерија
Резолуција На Екранот:
HD720P
Адаптер:
ЕУ Приклучок
Број На Канали:
1
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип:
Видео & Аудио
Леќа Тип:
CMOS
Капацитетот На Батеријата:
DC5+-0.3 V
Дисплеј Тип:
Никој
Тестирање & Сертификација:
CE FCC
Стил:
Мини Камера
Тип:
Куполата На Камерата
Меморија Тип:
Максимум 32GB
Напојување(V):
DC5+-0.3 V
визија:
Ноќ визија
Агол На Гледање (Степен):
62.2°
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Функција:
WIFI IP CCTV Smart Camera
feature2:
мини дома камера
Feature3:
Поддржани Мобилни Системи

Најдобри понуди