• Неодамнешно
Игра додатоци со PSP Батеријата со 3600 mAh За SONY Лајт,PSP 2th,PSP-2000,PSP-3000,PSP-3004,Silm Бесплатен Превозот

Игра додатоци со PSP Батеријата со 3600 mAh За SONY Лајт,PSP 2th,PSP-2000,PSP-3000,PSP-3004,Silm Бесплатен Превозот

DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен


Игра PSP Батеријата ( 3600 m Ah Капацитет ) За SONY Лајт,PSP 2th,PSP-2000,PSP-3000,Silm Б attery
Тип : Li-Полимер
Капацитет : 3600m Ah/6.66 Пот
Напон : 3.6 V
Боја : Како на сликата.
Димензија : 58.06 x 36.20 x 13.02 mm
SKU : БХ-PSP02515

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Број На Модел На:
PSP-B3600
Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ

Најдобри понуди