• Неодамнешно
linsn ts802d screen контролер led видео ѕид контролер led дисплеј контрола на картичката

linsn ts802d screen контролер led видео ѕид контролер led дисплеј контрола на картичката

DEN 4560.00

Количина на стоки
Тековен

Двојно 24bits
64 KHZ hi-fi дигитална сигнал за аналоген сигнал или аналоген сигнал во дигитален сигнал, што се прикаже имаат совршен видео ефект. Аудио Пренос Функција
802 испраќање картичка испраќа аудио податоци преку мрежата кабел, и со Функција на табла излези аудио сигнали до екранот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање :
Како можам да го добие техничка поддршка?
Одговор :
Ние може да обезбеди техничка поддршка по телефон од страна на whatsapp wechat или техничар може да бидат испратени до клиентот за tranning.
Еден испраќање на картичка може да се контролира мулти-прикажува, сфаќајќи го прикажува комбинација, синхрони екранот, и независна игра. Ако количеството цел за подобра цена,ве молиме контактирајте со нас за inq uiry. Поддршка на екранот на режим : 640*480 800*600 1024*768 1280*768 1280*800 1280*1024 1440*900 1440*1080 1600*1200
1680*1050 1728*1296 1920*1080 1920*1200 2048*1152 2048*1280
4.
Осмиот поддржува 10-малку бои : 1024*1024*1024=1073741824 видови на бои. клиентот има право да го одбие. Испраќање картичка зумирате/одзумирате функција
Во Испраќачот поставување, односот на ширина и висина може да се постави за да се реализира zoom in или zoom out
9.
Нашата Сертификат :
Нашата Компанија :
Топло Совети :
Ако било кој друг го испорача метод избран, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата ,Ние ќе ги провери превозот цена за вас како што курирската служба DHL, EMS, UPS-от.

Други карактеристики

Бренд Име:
Amoonsky
Број На Модел На:
Linsn-TS802D
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди