• Неодамнешно
  • -25 %
HDMI&AV ТВ За Нсв Рачни Игра Конзола за Видео игри Конзола за Игри Со 500/600 Различни Вграден Игри

HDMI&AV ТВ За Нсв Рачни Игра Конзола за Видео игри Конзола за Игри Со 500/600 Различни Вграден Игри

DEN 1022.00
DEN 1363.20

Количина на стоки
Тековен


2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме исклучете ја машината и да работат на тоа по ладење кога нешто не е во ред со трчање машина како систем го прекина 3. Машината е availble за оние препорачува трансформатори во согласност меѓународниот стандард 4. Никогаш не се стави на машината остане во некои места екстремно ладни и топли 4. Никогаш не си играат со други извори на енергија не се препорачува Пакетот Вклучува : 1x Игра Конзола 2x Игра Контролори 1x HDMI / AV кабел 1x 1x Упатство Адаптер
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Никогаш не се игра трансформатор случајно за тоа не е играчка 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме проверете ги линии, приклучокот, школка и други делови редовно, и престанете да го користите ако има нешто во ред со нив додека се санираат 6. Никогаш не им дозволувајте на децата да игра сам за станува збор за моќта користење на 2.
3 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Никогаш не расклопување или поправка на машина со youself 5.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

боја:
500 игри AV-ЕУ, 500 игри AV-US, од 620 игри AV-ЕУ, 620 игри AV-ЕУ, 600 игри HDMI-ЕУ, 600 игри HDMI-US
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
TECTINTER
боја на екранот:
Yes
Број На Модел На:
За НСВ рачни игра исплатувачот
Тип На Објект:
рачни играч
Одговара:
Рачни играч За НСВ
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
рачни играч
Трговија на големо:
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Напон:
110V-220V

Најдобри понуди