• Неодамнешно
1pcs* Сосема Нов LGA1156 ПРОЦЕСОРОТ Штекер Тестер Атарот Оптоварување Лажни Оптоварување со LED Индикатор

1pcs* Сосема Нов LGA1156 ПРОЦЕСОРОТ Штекер Тестер Атарот Оптоварување Лажни Оптоварување со LED Индикатор

DEN 374.40

Количина на стоки
Тековен


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас. Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
XCMCU
Број На Модел На:
LGA1156
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди