• Неодамнешно
5pcs BU808DFI ДА-247 BU808 нови Darlington FET 5A

5pcs BU808DFI ДА-247 BU808 нови Darlington FET 5A

DEN 141.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди